KOMFORT V KLÍDKU

 

 Hledáte azyl pro milence?

  • Najdete nás 45 minut od Hradce Králové, 20 minut od Náchoda, Trutnova či Dvora Králové n. L..
  • Azyl u nás je ideální možností, pro toho kdo chce spojit vášnivé zážitky v našem penzionu s turistikou po krásném okolí jak jsou Ratibořice, Babiččino údolí, Česká Skalice, přehrada Rozkoš, Kuks, Nové Město nad Metují, Adršpach a mnoho dalších.

Jsme rodinný penzion, Penzion Klídek, v klidné oblasti, v obci Mezilečí. Náš penzion je vyhledávaným místem k sexuálním hrátkám pro páry partnerské i milenecké. Těmto párům nabízíme zapůjčení naší erotické houpačky a dalších erotických hraček zdarma. Diskrétní ubytování Vám zajistíme.

Ceny:

Za pronájem apartmánu si účtujeme:
 1.400,- Kč/2 osoby. 

Příplatek za každou další osobu je 650,- Kč. Cena je max. za 20 hodin. Potřebujeme od Vás znát hodiny příjezdu i hodinu odjezdu, abychom zajistili úklid pro další návštěvníky, protože hygiena a čistota je pro nás prioritou. Jako bonus Vám zapůjčíme naši "Houpačku pro velký holky" a připravíme drobné občerstvení. Po dohodě můžeme zdarma zapůjčit také erotické hračky. Dále pokud budete mít chuť a zájem, tak pro Vás do chladničky za poplatek připravíme víno nebo sekt. Ve všech apartmánech je stále připravená skeletová vířivka pro 2 osoby. Pokud chcete použít vířivku, je důležité dodržovat základní hygienu - před každým použitím vířivky se osprchovat (použít i sprchové gely). Zbytky olejíčků, které používáte; deodoranty, kosmetika, pot, to vše reaguje a vířivku znečisťuje. Předem děkujeme za vaši ohleduplnost.


Ceny o svátcích jsou dle tohoto ceníku:

Valentýn: 11.2. - 14.2.2022 za 1.600,- Kč/2 osoby/noc, každá další osoba 650,- Kč/noc

Velikonoce: 14.4. -18.4.2021 za 1.600,- Kč/2 osoby/noc, každá další osoba 650,- Kč/noc

Vánoce a silvestrovský pobyt v termínu 23.12.2021 - 2.1.2022 (možnost ubytování po domluvě): 1.900,- Kč/2 osoby za noc


Jsme vstřícní a záleží nám na spokojenosti hostů. Snažíme se vyhovět požadavkům našich zákazníků. Vychutnejte si intimní chvilky v příjemném a striktně nekuřáckém prostředí. Atmosféru těchto krásných chvil vám mimo jiné dokreslí nové dvoulůžkové postele, které jsme opatřili decentním podsvícením. V celém areálu je k dispozici wiffi.


"Mezilečí nervy léčí"

Volejte: 

+420 777 876 355 (7:00 - 21:00)

Nebo pište:

diskretniklidek@seznam.cz

info@houpackyprovelkyholky.cz

martinek.klidek@seznam.cz


Těšíme se na Vaši návštěvu.

NÁŠ PENZION JE NEKUŘÁCKÝ!!!

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu