- AZYL PRO MILENCE -

I PO LETECH MANŽELSTVÍ VÁS EROTIKA V KLÍDKU BUDE BAVIT

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

 

 Hledáte azyl pro milence?

  • Najdete nás 45 minut od Hradce Králové, 20 minut od Náchoda, Trutnova či Dvora Králové n. L..
  • Azyl u nás je ideální možností, pro toho kdo chce spojit vášnivé zážitky v našem penzionu s turistikou po krásném okolí jak jsou Ratibořice, Babiččino údolí, Česká Skalice, přehrada Rozkoš, Kuks, Nové Město nad Metují, Adršpach a mnoho dalších.

Jsme rodinný penzion, penzion Klídek, v klidné oblasti, v obci Mezilečí. Náš penzion je vyhledávaným místem k sexuálním hrátkám pro páry partnerské i milenecké. Těmto párům nabízíme zapůjčení naší erotické houpačky a dalších erotických hraček zdarma. Diskrétní ubytování Vám zajistíme.

Potřebujeme od Vás znát hodinu příjezdu i hodinu odjezdu, abychom zajistili úklid pro další návštěvníky, protože kromě Vaši spokojenosti je hygiena a čistota pro nás prioritou. Jako bonus Vám zapůjčíme naši "Houpačku pro velký holky" a další erotický nábytek a erotické hračky. Dále pokud budete mít chuť a zájem, tak pro Vás do chladničky za poplatek připravíme víno nebo sekt. Ve všech apartmánech je stále připravená vířivka pro 2 osoby. Pokud chcete použít vířivku, je důležité dodržovat základní hygienu - před každým použitím vířivky se osprchovat (použít i sprchové gely). Zbytky olejíčků, které používáte; deodoranty, kosmetika, pot, to vše reaguje a vířivku znečisťuje. Předem děkujeme za vaši ohleduplnost.Jsme vstřícní a záleží nám na spokojenosti hostů. Snažíme se vyhovět požadavkům našich zákazníků. Vychutnejte si intimní chvilky v příjemném a striktně nekuřáckém prostředí. Atmosféru těchto krásných chvil vám mimo jiné dokreslí nové dvoulůžkové postele, které jsme opatřili decentním podsvícením. V celém areálu je k dispozici wiffi.


"Mezilečí nervy léčí"

Volejte: 

+420 777 876 355 (7:00 - 20:00)

Nebo pište:

diskretniklidek@seznam.cz

info@houpackyprovelkyholky.cz

martinek.klidek@seznam.cz


Těšíme se na Vaši návštěvu.

NÁŠ PENZION JE NEKUŘÁCKÝ!!!