Rezervace

Rezervace

Svou objednávku můžete realizovat prostřednictvím objednávkového a dotazníkového formuláře zde, nebo na portálu dopenzionu.cz . Rezervaci můžete provést i telefonicky na číslech uvedených v Kontaktech

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Sjednání REZERVACE
V případě volné kapacity Vám bude objednávka potvrzena do dvou dní e-mailem, či jiným dohodnutým způsobem, a požadovaný termín, typ ubytování a kapacita Vám budou rezervovány. Jako potvrzení objednávky Vám bude zaslán ubytovací poukaz s platebními instrukcemi pro zaplacení zálohy 50 % z celkové ceny ubytování. Splatnost zálohy bývá 10 pracovních dnů od zaslání ubytovacího poukazu, pokud nebyla dohodnuta splatnost individuálně. Po zaplacení zálohy Vám bude doručeno potvrzení o úhradě. Doplatek ceny ubytování, popřípadě další dohodnuté služby, jsou k úhradě po příjezdu do penzionu. V případě, že nedojde ve stanoveném termínu k úhradě zálohy, rezervace ubytování se ruší.

Storno

V případě zrušení pobytu po uhrazení zálohy a provedení rezervace, je výše storno poplatku v termínu:

  • 0 - 7 dní před nástupem pobytu - 50 % z celkové ceny pobytu
  • 8 - 14 dní před nástupem pobytu - 40 % z celkové ceny pobytu
  • 15 - 21 dní před nástupem pobytu - 30 % z celkové ceny pobytu
  • 22 a více dnů před nástupem pobytu - 20 % z celkové ceny pobytu
  • 1 až 2 měsíce před nástupem pobytu - 10 % z celkové ceny pobytu
  • Více jak 2 měsíce před nástupem pobytu se storno poplatek neúčtuje.

Reklamace

Případné reklamace kvality ubytování a poskytovaných služeb je nutno uplatnit ihned u ubytovatele či jeho zástupce, který posoudí jejich oprávněnost a provede nápravu zjištěných závad.

Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská15
12000 Praha 2
Email:adr@coi.cz
Web:https://adr.coi.czČeská obchodní inspekce (dále jen ČOI) je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o ČOI, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka ČOI je www.coi.cz .

V souladu s ustanovením §1837 písmeno j) zákona č. 89/2012. Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu